Wideo
27:31

Aleksandra Szwed

Jest osobą wielu talentów, która bardzo sprawnie wciela się w różne role i ciągle odkrywa dla siebie nowe artystyczne przestrzenie. Dorastała "na oczach" całej Polski i wszyscy mogli oglądać jej przemianę ze słodkiej dziewczynki w piękną, utalentowaną kobietę. Kobietę - jak sama mówi - pracującą, która żadnej pracy się nie boi, co udowadnia całym artystycznym życiem. Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest aktorka, wokalistka i reżyserka - Aleksandra Szwed.

Agnieszka Perepeczko

Jej energia mogłaby zastąpić nawet elektrownię. Lubi luksus, ale jako osoba inteligentna potrafi dostosować się do każdych warunków. Kocha życie, którego uroki umie znaleźć wszędzie. Jest bezproblemowa, a jej jedyny życiowy kłopot to – za dużo pomysłów i...za mało czasu na ich realizację. Pierwszą jej ojczyzną jest Polska, drugą Australia, do której ciągle wraca. Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest Agnieszka Perepeczko - aktorka, pisarka i...kobieta spełniona.

27:29

Oczy w oczy

W ciągu 90-ciu minut potrafi dokonać rzeczy niemożliwych dla przeciętnego człowieka. Jej wizytówką jest szybkość. Ulubione hasło - dam radę. Ma jasno wyznaczone cele i wie do czego dąży. Niektórzy mówią o niej: śląska baba z ciężkim charakterem. Inni dodają delikatna, niezwykle pogodna i uśmiechnięta. A jaka jest naprawdę? Gościem Danuty Holeckiej w najbliższym programie "Oczy w oczy" będzie Justyna Święty-Ersetic, królowa sprintu, nasze złoto do kwadratu, podczas mistrzostw Europy. W Berlinie w 1, 5 godziny wygrała dwa finały: 400 m indywidualnie i 4x400 m w sztafecie. Oczywiście medali z innych ważnych imprez sportowych jest znacznie więcej i o czym - miedzy innymi - opowie nasza bohaterka.

27:22

Oczy w oczy z Robertem Chojnackim

Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest Robert Chojnacki - muzyk, kompozytor, saksofonista, klarnecista i producent muzyczny. On sam mówi, że jest zwykłym facetem, który ma swoje wady i troszkę zalet. Uważa, że prawdziwy artysta musi mieć mocne oparcie i silny kręgosłup moralny, inaczej pozostanie najwyżej rzemieślnikiem. Niezwykle utalentowany i spełniony, bo już wie, co jest w życiu najważniejsze. A do tego jest jedynym polskim twórcą, którego płyta sprzedała się w nakładzie półtora miliona egzemplarzy, nie licząc pirackich kopii, których było co najmniej dwa razy tyle...

Paweł Królikowski

Mówi, że dostał kredyt i teraz musi go spłacać, ale wcale nie ma na myśli pieniędzy. Przyznaje, że jest zachłanny, ale wyłącznie na kulturę. Znajomi mówią o nim - życiowy twardziel o gołębim sercu. Wierny w przyjaźni i w miłości nigdy nie zamieniał się na drobne, bo dobrze wie, co naprawdę liczy się w życiu. Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" będzie Paweł Królikowski - aktor, prezes Związku Artystów Scen Polskich, ale przede wszystkim szczęśliwy mąż i ojciec.