„Oczy w oczy” z Witoldem Bańką
Minister Spotru i Turystyki - Witold Bańka /fot.PAP/

Autorski program Danuty Holeckiej. Przedstawimy w nim osobistości, które dziś mają lub mogą mieć największy wpływ na nasze życie w zglobalizowanym świecie. Będą to bohaterowie pierwszego planu, ale nie tylko: najważniejsi politycy, ale także ludzie biznesu, medycyny, kultury, sztuki, sportu czy innowacji.

Chcemy ich skłonić do 25 minut szczerości, by powiedzieli nam, kto i co ich ukształtowało, jaką drogę przeszli. Będziemy rozmawiać o tym, co najtrudniejsze – o polskości. Czym dla nich jest „Polskość” - jaką niesie wartość i w czym się wyraża? Co to znaczy mieszkać w Polsce i z Polski pochodzić?

Oczy w oczy z...Witoldem Bańką


Witold Bańka, minister sportu i turystyki Mimo, że jest absolwentem politologii na początku wybrał karierę sportową. Był lekkoatletą, sprinterem i odnosił duże sukcesy. Sztafeta 4 razy 400 metrów, nie bez przyczyny zwana morderczym dystansem, była jego ulubioną. Potem rozpoczął działalność w branży public relations, realizował szkolenia z zakresu relacji z mediami i wizerunku. Lubi wyzwania i dlatego bez wahania przyjął najnowszą i chyba najciekawszą zawodową propozycję.

Emisja: 18.09. niedziela o godz. 18:50 + 3:40, 19.09. poniedziałek o godz. 14:20 w TVP Polonia

reklama