Mariusz Błaszczak

Opanowany i uprzejmy, nawet najbardziej napastliwe pytanie nie jest w stanie wyprowadzić go z równowagi. Jednak ta oaza spokoju i uprzejmości bardzo twardo stąpa po ziemi i konsekwentnie realizuje wyznaczone cele. Znajomi mówią o nim - lojalny i pracowity, bardzo lubiany i bezkonfliktowy, sumienny i poukładany. Prywatnie historyk i zaciekły kibic Legii Warszawa. Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest Mariusz Błaszczak minister spraw wewnętrznych i administracji.

wideo Zobacz wszystkie
29:43

Jerzy Zelnik

Kiedyś kochała się w nim piękniejsza połowa Polski, panie mdlały na jego widok, a on sam też zdawał sobie sprawę z wrażenia jakie robi na kobietach. Utalentowany, ambitny, ma zdecydowane poglądy życiowe i nie zmienia ich w zależności od tego w którą stronę wieje wiatr historii. Potrafi zdecydowanie bronić swoich racji, ale umie też przyznać się do błędów. Otwarcie mówi, że "ma misje - głosić rzeczy piękne i prawdziwe". Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest aktor - Jerzy Zelnik.

30:51

Elżbieta Rafalska

Zapalona sportsmenka, tak bardzo wciągnęła ja koszykówka, że pierwsze studia były związane ze sportem. Mimo, że życie potoczyło się innym torem, to jednak sportowa waleczność pozostała i bardzo przydaje się w polityce. Powiedzieć o niej - "wyjątkowo pracowita" to zdecydowanie za mało". Najważniejsza jest dla niej rodzina i to nie tylko ta najbliższa, bo w jej przypadku "rodzina" znaczy o wiele więcej. Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest Elżbieta Rafalska - minister rodziny, pracy i polityki społecznej.

26:41

Janusz Józefowicz

Wolny, silny, niezależny, umie nie tylko wytyczać cele, ale przede wszystkim je realizować i to z sukcesem. Twardo stąpa po ziemi, choć czasem się nad nią unosi. W pracy profesjonalny i wymagający, nie tylko od innych, ale przede wszystkim od siebie. Zawsze pierwszy. To on dwadzieścia sześć lat temu pierwszy użył laserów w przedstawieniu, to on zrealizował pierwszy musical w 3D. Z pewnością nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, bo pomysłów mu nie brakuje. Ostatnio zajął się zbieraniem ziół i robieniem nalewek, ale to tylko hobby, bo swojego zawodu na szczęście nie porzuca. Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" będzie aktor, reżyser, choreograf, dyrektor teatru Janusz Józefowicz.

26:14

„Oczy w oczy z Grażyną Brodzińską”

Gościem tego odcinka jest Grażyna Brodzińska. Gwiazda scen muzycznych, śpiewaczka operowa mówi, że uwielbia leniuchować, ale na każde wakacje zabiera ze sobą nuty i teksty, bo to jednak praca jest jej największą życiową pasją. Energia, poczucie humoru i seksapil z pewnością nie przeszkadzają na scenie. Relaksuje się zakupami, ale niezbyt często, bo nie lubi marnować czasu. Samodyscyplina, punktualność i stuprocentowy profesjonalizm - tak określają ją współpracownicy, a ona sama dodaje, że czasem marzy o czymś szalonym. Wrodzony wdzięk pokazuje w gestach i słowach, a jej głos po prostu zniewala.

27:32

„Oczy w oczy z Alicją Węgorzewską”

Delikatna i nieśmiała, ale też silna i twardo stąpająca po ziemi. Jeśli na czymś naprawdę jej zależy potrafi walczyć jak lwica. Mówi, że nie tęskni do ludzi, ale je znajomi zdradzają, że potrafi być duszą towarzystwa. Obdarzona wyjątkowym głosem, docenionym na największych scenach operowych świata doskonale radzi sobie przed wielotysięczną publicznością, jak też za dyrektorskim biurkiem. Nie narzeka na brak sukcesów, ale zawsze podkreśla, że najważniejsza jest dla niej rodzina. Gościem Danuty Holeckiej jest mezzosopranistka, śpiewaczka operowa i menadżerka kultury - Alicja Węgorzewska

reklama