Edyta Jungowska

Nie ma czasu na show – biznes i czerwone dywany, nie bierze udziału w programach dla gwiazd, obowiązki domowe nie spędzają jej snu z powiek. Emocjonalna i utalentowana. Kocha swój zawód, ale absolutnie nie byłaby w stanie robić czegoś wyłącznie dla pieniędzy. Uwielbia też czytać, zwłaszcza dla dzieci. Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna - Edyta Jungowska.

wideo Zobacz wszystkie
29:40

Marek Citko

Tym razem gościem Danuty Holeckiej jest jeden z najlepszych polskich piłkarzy lat 90. - Marek Citko. Sława i kariera zmarnowały niejedną karierę, ale jemu udało się pozostać sobą. Był idolem młodzieży i mówił o nim cały kraj. Plakaty z jego podobizną wsiały w pokojach chłopców, którzy marzyli o piłkarskiej karierze. Wywiady, spotkania z fanami, nawet....listy miłosne - to wszystko było bardzo miłe, ale już wtedy wiedział, że nie tak powinno wyglądać prawdziwe życie.

00:00

Andrzej Supron

Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest Andrzej Supron, zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski, trener i sędzia zapaśniczy. Jest uważany za najwybitniejszego polskiego zapaśnika i nazywany Profesorem Zapasów, ale równie dobrze radzi sobie na...estradzie. Już w wieku 17 lat otrzymał od późniejszego króla Szwecji Gustawa II nagrodę puchar dla najlepszego technika. Kilka lat temu w ramach protestu przeciwko usunięciu zapasów z programu igrzysk olimpijskich 2020 zwrócił Międzynarodowemu Komitetowi Olimpijskiemu srebrny medal wywalczony na igrzyskach olimpijskich w Moskwie w 1980 roku.

28:38

Andrzej Rosiewicz

Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest Andrzej Rosiewicz, piosenkarz, tancerz, choreograf i gitarzysta. Bez przesady można o nim powiedzieć - polski Fred Astaire. Nikt - tak jak on - nie potrafi rozbawić, ale też wzruszyć. Sam mówi, że pół życia spędził w Opolu i pół w Sopocie, oczywiście na estradzie. Jawnie manifestuje swoje poglądy i pozostaje im wierny, chociaż nie zawsze jest to łatwe. Magister melioracji, który wybrał taniec i piosenkę

reklama