prof. Klaudiusz Baran

Chciał być piłkarzem, ale życie potoczyło się zupełnie inaczej. Został wybitnym muzykiem, który bez problemu mógłby odcinać kupony od sławy i talentu, ale swoją wiedzą postanowił podzielić się z innymi. Praktyk i teoretyk, który pokazuje światu, że warto być mistrzem. Ciągle w drodze pomiędzy koncertami, nagraniami, seminariami i wykładami. Gościem Danuty Holeckiej jest tym razem prof. Klaudiusz Baran, wybitny akordeonista i bandoneonista, profesor sztuk muzycznych, rektor Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

wideo Zobacz wszystkie
27:31

Aleksandra Szwed

Jest osobą wielu talentów, która bardzo sprawnie wciela się w różne role i ciągle odkrywa dla siebie nowe artystyczne przestrzenie. Dorastała "na oczach" całej Polski i wszyscy mogli oglądać jej przemianę ze słodkiej dziewczynki w piękną, utalentowaną kobietę. Kobietę - jak sama mówi - pracującą, która żadnej pracy się nie boi, co udowadnia całym artystycznym życiem. Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest aktorka, wokalistka i reżyserka - Aleksandra Szwed.

00:00

Agnieszka Perepeczko

Jej energia mogłaby zastąpić nawet elektrownię. Lubi luksus, ale jako osoba inteligentna potrafi dostosować się do każdych warunków. Kocha życie, którego uroki umie znaleźć wszędzie. Jest bezproblemowa, a jej jedyny życiowy kłopot to – za dużo pomysłów i...za mało czasu na ich realizację. Pierwszą jej ojczyzną jest Polska, drugą Australia, do której ciągle wraca. Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest Agnieszka Perepeczko - aktorka, pisarka i...kobieta spełniona.

27:29

Oczy w oczy

W ciągu 90-ciu minut potrafi dokonać rzeczy niemożliwych dla przeciętnego człowieka. Jej wizytówką jest szybkość. Ulubione hasło - dam radę. Ma jasno wyznaczone cele i wie do czego dąży. Niektórzy mówią o niej: śląska baba z ciężkim charakterem. Inni dodają delikatna, niezwykle pogodna i uśmiechnięta. A jaka jest naprawdę? Gościem Danuty Holeckiej w najbliższym programie "Oczy w oczy" będzie Justyna Święty-Ersetic, królowa sprintu, nasze złoto do kwadratu, podczas mistrzostw Europy. W Berlinie w 1, 5 godziny wygrała dwa finały: 400 m indywidualnie i 4x400 m w sztafecie. Oczywiście medali z innych ważnych imprez sportowych jest znacznie więcej i o czym - miedzy innymi - opowie nasza bohaterka.

27:22

Oczy w oczy z Robertem Chojnackim

Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest Robert Chojnacki - muzyk, kompozytor, saksofonista, klarnecista i producent muzyczny. On sam mówi, że jest zwykłym facetem, który ma swoje wady i troszkę zalet. Uważa, że prawdziwy artysta musi mieć mocne oparcie i silny kręgosłup moralny, inaczej pozostanie najwyżej rzemieślnikiem. Niezwykle utalentowany i spełniony, bo już wie, co jest w życiu najważniejsze. A do tego jest jedynym polskim twórcą, którego płyta sprzedała się w nakładzie półtora miliona egzemplarzy, nie licząc pirackich kopii, których było co najmniej dwa razy tyle...

00:00

Paweł Królikowski

Mówi, że dostał kredyt i teraz musi go spłacać, ale wcale nie ma na myśli pieniędzy. Przyznaje, że jest zachłanny, ale wyłącznie na kulturę. Znajomi mówią o nim - życiowy twardziel o gołębim sercu. Wierny w przyjaźni i w miłości nigdy nie zamieniał się na drobne, bo dobrze wie, co naprawdę liczy się w życiu. Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" będzie Paweł Królikowski - aktor, prezes Związku Artystów Scen Polskich, ale przede wszystkim szczęśliwy mąż i ojciec.

reklama