Oczy w oczy

Milo Kuris - muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista. Ma zdanie na każdy temat i głośno je wypowiada. Najchętniej rozmawiałby o filozofii. Mówi, że jest symetrystą, bo jego zdaniem prawda leży po środku. Jest po 60, ale mówi, że dopiero zaczyna.

wideo Zobacz wszystkie
00:00

Agnieszka Perepeczko

Jej energia mogłaby zastąpić nawet elektrownię. Lubi luksus, ale jako osoba inteligentna potrafi dostosować się do każdych warunków. Kocha życie, którego uroki umie znaleźć wszędzie. Jest bezproblemowa, a jej jedyny życiowy kłopot to – za dużo pomysłów i...za mało czasu na ich realizację. Pierwszą jej ojczyzną jest Polska, drugą Australia, do której ciągle wraca. Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest Agnieszka Perepeczko - aktorka, pisarka i...kobieta spełniona.

27:29

Oczy w oczy

W ciągu 90-ciu minut potrafi dokonać rzeczy niemożliwych dla przeciętnego człowieka. Jej wizytówką jest szybkość. Ulubione hasło - dam radę. Ma jasno wyznaczone cele i wie do czego dąży. Niektórzy mówią o niej: śląska baba z ciężkim charakterem. Inni dodają delikatna, niezwykle pogodna i uśmiechnięta. A jaka jest naprawdę? Gościem Danuty Holeckiej w najbliższym programie "Oczy w oczy" będzie Justyna Święty-Ersetic, królowa sprintu, nasze złoto do kwadratu, podczas mistrzostw Europy. W Berlinie w 1, 5 godziny wygrała dwa finały: 400 m indywidualnie i 4x400 m w sztafecie. Oczywiście medali z innych ważnych imprez sportowych jest znacznie więcej i o czym - miedzy innymi - opowie nasza bohaterka.

27:22

Oczy w oczy z Robertem Chojnackim

Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest Robert Chojnacki - muzyk, kompozytor, saksofonista, klarnecista i producent muzyczny. On sam mówi, że jest zwykłym facetem, który ma swoje wady i troszkę zalet. Uważa, że prawdziwy artysta musi mieć mocne oparcie i silny kręgosłup moralny, inaczej pozostanie najwyżej rzemieślnikiem. Niezwykle utalentowany i spełniony, bo już wie, co jest w życiu najważniejsze. A do tego jest jedynym polskim twórcą, którego płyta sprzedała się w nakładzie półtora miliona egzemplarzy, nie licząc pirackich kopii, których było co najmniej dwa razy tyle...

00:00

Paweł Królikowski

Mówi, że dostał kredyt i teraz musi go spłacać, ale wcale nie ma na myśli pieniędzy. Przyznaje, że jest zachłanny, ale wyłącznie na kulturę. Znajomi mówią o nim - życiowy twardziel o gołębim sercu. Wierny w przyjaźni i w miłości nigdy nie zamieniał się na drobne, bo dobrze wie, co naprawdę liczy się w życiu. Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" będzie Paweł Królikowski - aktor, prezes Związku Artystów Scen Polskich, ale przede wszystkim szczęśliwy mąż i ojciec.

26:28

Jan Tomaszewski

Zatrzymał Anglię...i to dosłownie. Na Wembley ciągle go pamiętają! Znany z ostrego i barwnego języka, który przysparza mu przyjaciół, ale również wrogów. Jeden z najlepszych bramkarzy w historii, należał do światowej piłkarskiej czołówki lat 70. Dwukrotny uczestnik finałów mistrzostw świata, srebrny medalista olimpijski z Montrealu, ale też były poseł i publicysta. Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" będzie piłkarska legenda - Jan Tomaszewski.

27:27

Izabela Trojanowska

Ikona mody i stylu, czasem rockowa, czasem elektroniczna ale kiedy trzeba również "rozważna i romantyczna". W latach 80. jej piosenki śpiewała cała Polska, Idealnie łączy karierę muzyczna i filmową. Jej życie jest bogate i pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji, chociaż nie zawsze bywało kolorowe. Stuprocentowa kobieta, która nie boi się życia i wyjątkowa artystka, która z pewnością nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Gościem Danuty Holeckiej jest wokalista i aktorka - Izabela Trojanowska.

reklama