Tomasz Majewski

Człowiek, który się kulom nie kłaniał i to dosłownie. Uważa, że dystans do siebie i do świata to ważna rzecz. Wtedy żyje się dużo zdrowiej. Niezwykle otwarty , szczery, po prostu świetny gość. Do tego mega pracowity, ciężko i wytrwale pracujący na sukces. Zero celebryty i lansu na salonach. Zamiast super auta wybiera jazdę metrem. Cieszy się sukcesami, choć uważa, że zdecydowanie bardziej motywują porażki. Dwukrotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą, wicemistrz świata, złoty i brązowy medalista mistrzostw Europy, halowy mistrz Europy, wielokrotny medalista mistrzostw Polski a obecnie prezes Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki i wiceprezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest Tomasz Majewski.

wideo Zobacz wszystkie
26:43

Henryk Skarżyński

Światowej sławy lekarz i naukowiec. Pierwszy w Polsce wszczepił implant osobie niesłyszącej, pierwszy w świecie wykonał taką operację u osoby z częściową głuchotą. Kocha muzykę i wykorzystuje ją w leczeniu wad słuchu. Jest założycielem Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach i laureatem plebiscytu "Ludzie Wolności" w kategorii "nauka". Chociaż jest człowiekiem niezwykle zajętym zawsze ma czas dla swoich pacjentów. Znalazł go również dla nas. Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest profesor Henryk Skarżyński.

30:07

Franciszek Pieczka

Gościem Danuty Holeckiej jest wybitny aktor - Franciszek Pieczka. Powiedzieć o nim aktor, to zdecydowanie za mało. Jest prawdziwym mistrzem w swoim fachu, być może dlatego, że uczył się od najlepszych i współpracował z najwybitniejszymi reżyserami. Od niego można się uczyć pokory, ale też miłości do ojczyzny. Budzi sympatię wielu pokoleń widzów, wywołuje ich uśmiech i prawdziwy podziw. Utalentowany, skromny, wyrozumiały z optymizmem patrzy na świat.

28:05

Wanda Kwietniewska

Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" będzie Wanda Kwietniewska z zespołu "Wanda i Banda". Wulkan energii, potrafi rozbawić publiczność niezależnie od tego, czy jest to niewielka sala klubowa, czy plenerowa impreza. Doskonała w układaniu życia nie tylko własnego, ale też przyjaciół i znajomych, którzy nie bez przyczyny mówią o niej drużynowa. Przez cały czas zdobywa kolejne sprawności i doskonale potrafi je wykorzystać. Rockowa dziewczyna, która ma zdanie na każdy temat.

00:00

Katarzyna Łaniewska

Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest aktorka - Katarzyna Łaniewska. Jestem mocna! - tak mówi o sobie i potwierdza to własną postawą. Nie wstydzi się wartości, które wyznaje i twardo broni swoich racji. Czasem jest w stanie stracić wiele, aby zachować własne poglądy i żyć w zgodzie z sumieniem - bo to jest dla niej najważniejsze. Potrafi głośno powiedzieć: jestem patriotką i jestem z tego dumna! Kilkadziesiąt ról filmowych, jeszcze więcej teatralnych a tymczasem widzowie mówią do niej - Dzień dobry, babciu Józiu.

28:01

Krzysztof Jaryczewski

Mocno doświadczył blasków i cieni bycia sławnym. Otwarcie opowiada o drodze jaką w życiu przeszedł. Choćby ku przestrodze. Głośno przyznaje, że dostał trzecie życie i zamierza je mocno wykorzystać. Dlatego szanuje w życiu każdą chwilę. Człowiek niezwykle utalentowany, pogodny i bardzo dojrzały. Z wielkimi planami na przyszłość. Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest Krzysztof Jaryczewski, muzyk rockowy, kompozytor, autor tekstów, współzałożyciel i pierwszy wokalista zespołu Oddział Zamknięty.

27:31

Aleksandra Szwed

Jest osobą wielu talentów, która bardzo sprawnie wciela się w różne role i ciągle odkrywa dla siebie nowe artystyczne przestrzenie. Dorastała "na oczach" całej Polski i wszyscy mogli oglądać jej przemianę ze słodkiej dziewczynki w piękną, utalentowaną kobietę. Kobietę - jak sama mówi - pracującą, która żadnej pracy się nie boi, co udowadnia całym artystycznym życiem. Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest aktorka, wokalistka i reżyserka - Aleksandra Szwed.

00:00

Agnieszka Perepeczko

Jej energia mogłaby zastąpić nawet elektrownię. Lubi luksus, ale jako osoba inteligentna potrafi dostosować się do każdych warunków. Kocha życie, którego uroki umie znaleźć wszędzie. Jest bezproblemowa, a jej jedyny życiowy kłopot to – za dużo pomysłów i...za mało czasu na ich realizację. Pierwszą jej ojczyzną jest Polska, drugą Australia, do której ciągle wraca. Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest Agnieszka Perepeczko - aktorka, pisarka i...kobieta spełniona.

27:29

Oczy w oczy

W ciągu 90-ciu minut potrafi dokonać rzeczy niemożliwych dla przeciętnego człowieka. Jej wizytówką jest szybkość. Ulubione hasło - dam radę. Ma jasno wyznaczone cele i wie do czego dąży. Niektórzy mówią o niej: śląska baba z ciężkim charakterem. Inni dodają delikatna, niezwykle pogodna i uśmiechnięta. A jaka jest naprawdę? Gościem Danuty Holeckiej w najbliższym programie "Oczy w oczy" będzie Justyna Święty-Ersetic, królowa sprintu, nasze złoto do kwadratu, podczas mistrzostw Europy. W Berlinie w 1, 5 godziny wygrała dwa finały: 400 m indywidualnie i 4x400 m w sztafecie. Oczywiście medali z innych ważnych imprez sportowych jest znacznie więcej i o czym - miedzy innymi - opowie nasza bohaterka.

reklama