Wanda Kwietniewska

Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" będzie Wanda Kwietniewska z zespołu "Wanda i Banda". Wulkan energii, potrafi rozbawić publiczność niezależnie od tego, czy jest to niewielka sala klubowa, czy plenerowa impreza. Doskonała w układaniu życia nie tylko własnego, ale też przyjaciół i znajomych, którzy nie bez przyczyny mówią o niej drużynowa. Przez cały czas zdobywa kolejne sprawności i doskonale potrafi je wykorzystać. Rockowa dziewczyna, która ma zdanie na każdy temat.

wideo Zobacz wszystkie
29:40

Marek Citko

Tym razem gościem Danuty Holeckiej jest jeden z najlepszych polskich piłkarzy lat 90. - Marek Citko. Sława i kariera zmarnowały niejedną karierę, ale jemu udało się pozostać sobą. Był idolem młodzieży i mówił o nim cały kraj. Plakaty z jego podobizną wsiały w pokojach chłopców, którzy marzyli o piłkarskiej karierze. Wywiady, spotkania z fanami, nawet....listy miłosne - to wszystko było bardzo miłe, ale już wtedy wiedział, że nie tak powinno wyglądać prawdziwe życie.

00:00

Andrzej Supron

Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest Andrzej Supron, zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski, trener i sędzia zapaśniczy. Jest uważany za najwybitniejszego polskiego zapaśnika i nazywany Profesorem Zapasów, ale równie dobrze radzi sobie na...estradzie. Już w wieku 17 lat otrzymał od późniejszego króla Szwecji Gustawa II nagrodę puchar dla najlepszego technika. Kilka lat temu w ramach protestu przeciwko usunięciu zapasów z programu igrzysk olimpijskich 2020 zwrócił Międzynarodowemu Komitetowi Olimpijskiemu srebrny medal wywalczony na igrzyskach olimpijskich w Moskwie w 1980 roku.

28:38

Andrzej Rosiewicz

Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest Andrzej Rosiewicz, piosenkarz, tancerz, choreograf i gitarzysta. Bez przesady można o nim powiedzieć - polski Fred Astaire. Nikt - tak jak on - nie potrafi rozbawić, ale też wzruszyć. Sam mówi, że pół życia spędził w Opolu i pół w Sopocie, oczywiście na estradzie. Jawnie manifestuje swoje poglądy i pozostaje im wierny, chociaż nie zawsze jest to łatwe. Magister melioracji, który wybrał taniec i piosenkę

26:43

Henryk Skarżyński

Światowej sławy lekarz i naukowiec. Pierwszy w Polsce wszczepił implant osobie niesłyszącej, pierwszy w świecie wykonał taką operację u osoby z częściową głuchotą. Kocha muzykę i wykorzystuje ją w leczeniu wad słuchu. Jest założycielem Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach i laureatem plebiscytu "Ludzie Wolności" w kategorii "nauka". Chociaż jest człowiekiem niezwykle zajętym zawsze ma czas dla swoich pacjentów. Znalazł go również dla nas. Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest profesor Henryk Skarżyński.

30:07

Franciszek Pieczka

Gościem Danuty Holeckiej jest wybitny aktor - Franciszek Pieczka. Powiedzieć o nim aktor, to zdecydowanie za mało. Jest prawdziwym mistrzem w swoim fachu, być może dlatego, że uczył się od najlepszych i współpracował z najwybitniejszymi reżyserami. Od niego można się uczyć pokory, ale też miłości do ojczyzny. Budzi sympatię wielu pokoleń widzów, wywołuje ich uśmiech i prawdziwy podziw. Utalentowany, skromny, wyrozumiały z optymizmem patrzy na świat.

00:00

Katarzyna Łaniewska

Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest aktorka - Katarzyna Łaniewska. Jestem mocna! - tak mówi o sobie i potwierdza to własną postawą. Nie wstydzi się wartości, które wyznaje i twardo broni swoich racji. Czasem jest w stanie stracić wiele, aby zachować własne poglądy i żyć w zgodzie z sumieniem - bo to jest dla niej najważniejsze. Potrafi głośno powiedzieć: jestem patriotką i jestem z tego dumna! Kilkadziesiąt ról filmowych, jeszcze więcej teatralnych a tymczasem widzowie mówią do niej - Dzień dobry, babciu Józiu.

reklama