Wanda Kwietniewska

Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" będzie Wanda Kwietniewska z zespołu "Wanda i Banda". Wulkan energii, potrafi rozbawić publiczność niezależnie od tego, czy jest to niewielka sala klubowa, czy plenerowa impreza. Doskonała w układaniu życia nie tylko własnego, ale też przyjaciół i znajomych, którzy nie bez przyczyny mówią o niej drużynowa. Przez cały czas zdobywa kolejne sprawności i doskonale potrafi je wykorzystać. Rockowa dziewczyna, która ma zdanie na każdy temat.

wideo Zobacz wszystkie
00:00

Andrzej Supron

Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest Andrzej Supron, zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski, trener i sędzia zapaśniczy. Jest uważany za najwybitniejszego polskiego zapaśnika i nazywany Profesorem Zapasów, ale równie dobrze radzi sobie na...estradzie. Już w wieku 17 lat otrzymał od późniejszego króla Szwecji Gustawa II nagrodę puchar dla najlepszego technika. Kilka lat temu w ramach protestu przeciwko usunięciu zapasów z programu igrzysk olimpijskich 2020 zwrócił Międzynarodowemu Komitetowi Olimpijskiemu srebrny medal wywalczony na igrzyskach olimpijskich w Moskwie w 1980 roku.

28:38

Andrzej Rosiewicz

Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest Andrzej Rosiewicz, piosenkarz, tancerz, choreograf i gitarzysta. Bez przesady można o nim powiedzieć - polski Fred Astaire. Nikt - tak jak on - nie potrafi rozbawić, ale też wzruszyć. Sam mówi, że pół życia spędził w Opolu i pół w Sopocie, oczywiście na estradzie. Jawnie manifestuje swoje poglądy i pozostaje im wierny, chociaż nie zawsze jest to łatwe. Magister melioracji, który wybrał taniec i piosenkę

26:43

Henryk Skarżyński

Światowej sławy lekarz i naukowiec. Pierwszy w Polsce wszczepił implant osobie niesłyszącej, pierwszy w świecie wykonał taką operację u osoby z częściową głuchotą. Kocha muzykę i wykorzystuje ją w leczeniu wad słuchu. Jest założycielem Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach i laureatem plebiscytu "Ludzie Wolności" w kategorii "nauka". Chociaż jest człowiekiem niezwykle zajętym zawsze ma czas dla swoich pacjentów. Znalazł go również dla nas. Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest profesor Henryk Skarżyński.

30:07

Franciszek Pieczka

Gościem Danuty Holeckiej jest wybitny aktor - Franciszek Pieczka. Powiedzieć o nim aktor, to zdecydowanie za mało. Jest prawdziwym mistrzem w swoim fachu, być może dlatego, że uczył się od najlepszych i współpracował z najwybitniejszymi reżyserami. Od niego można się uczyć pokory, ale też miłości do ojczyzny. Budzi sympatię wielu pokoleń widzów, wywołuje ich uśmiech i prawdziwy podziw. Utalentowany, skromny, wyrozumiały z optymizmem patrzy na świat.

00:00

Katarzyna Łaniewska

Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest aktorka - Katarzyna Łaniewska. Jestem mocna! - tak mówi o sobie i potwierdza to własną postawą. Nie wstydzi się wartości, które wyznaje i twardo broni swoich racji. Czasem jest w stanie stracić wiele, aby zachować własne poglądy i żyć w zgodzie z sumieniem - bo to jest dla niej najważniejsze. Potrafi głośno powiedzieć: jestem patriotką i jestem z tego dumna! Kilkadziesiąt ról filmowych, jeszcze więcej teatralnych a tymczasem widzowie mówią do niej - Dzień dobry, babciu Józiu.

26:22

Tomasz Majewski

Człowiek, który się kulom nie kłaniał i to dosłownie. Uważa, że dystans do siebie i do świata to ważna rzecz. Wtedy żyje się dużo zdrowiej. Niezwykle otwarty , szczery, po prostu świetny gość. Do tego mega pracowity, ciężko i wytrwale pracujący na sukces. Zero celebryty i lansu na salonach. Zamiast super auta wybiera jazdę metrem. Cieszy się sukcesami, choć uważa, że zdecydowanie bardziej motywują porażki. Dwukrotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą, wicemistrz świata, złoty i brązowy medalista mistrzostw Europy, halowy mistrz Europy, wielokrotny medalista mistrzostw Polski a obecnie prezes Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki i wiceprezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest Tomasz Majewski.

28:01

Krzysztof Jaryczewski

Mocno doświadczył blasków i cieni bycia sławnym. Otwarcie opowiada o drodze jaką w życiu przeszedł. Choćby ku przestrodze. Głośno przyznaje, że dostał trzecie życie i zamierza je mocno wykorzystać. Dlatego szanuje w życiu każdą chwilę. Człowiek niezwykle utalentowany, pogodny i bardzo dojrzały. Z wielkimi planami na przyszłość. Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest Krzysztof Jaryczewski, muzyk rockowy, kompozytor, autor tekstów, współzałożyciel i pierwszy wokalista zespołu Oddział Zamknięty.

27:31

Aleksandra Szwed

Jest osobą wielu talentów, która bardzo sprawnie wciela się w różne role i ciągle odkrywa dla siebie nowe artystyczne przestrzenie. Dorastała "na oczach" całej Polski i wszyscy mogli oglądać jej przemianę ze słodkiej dziewczynki w piękną, utalentowaną kobietę. Kobietę - jak sama mówi - pracującą, która żadnej pracy się nie boi, co udowadnia całym artystycznym życiem. Gościem Danuty Holeckiej w programie "Oczy w oczy" jest aktorka, wokalistka i reżyserka - Aleksandra Szwed.

reklama